יום המעשים הטובים במתנ"ס דורות


יום המעשים הטובים במתנ"ס דורות

במסגרת יום המעשים הטובים חגגנו במתנ"ס דורות אירוע קהילתי לילדים והורים הזמנו את החברים "מאנוש" להצטרף אלינו לאירוע ולקחת חלק באירוע. האירוע לא היה מתקיים ללא התנדבותם של אבי טרבלוס מאמן כושר אישי ומנחה קבוצות, רמי בישור שמעביר חוג בישול במתנ"ס, והמורה לפילטיס וריקודי בטן יאנה קארטוב המקסימה.

אבי טרבלוס מקיים במתנ"ס קבוצות אימון לכל הגילאים קבוצת כושר ובריאות לילדים, חיטוב ועיצוב לנשים, קבוצת כושר לגברים, וקבוצת אימון לגיל השלישי, ביום המעשים הטובים פתח אבי את החוגים שלו ובעיקר את הלב, לכל הקהילה ושילב במקצועיות ובאהבה רבה, אימון לכל המשפחה כאשר כולם יכלו להתנסות באימונים שונים ולהתייעץ עם אבי בכל הקשור לכושר בריאות תזונה ואורח חיים בריא.

רמי בישור מקיים במתנ"ס חוג בישול לילדים, "דורות של טעמים" ביום המעשים הטובים הכין רמי עם ההורים הילדים וכל המוזמנים קינוחים טעימים, והכל בחיוך גדול אנרגיה חיובית ומכל הלב, כמו תמיד אצל רמי היה טעים מאוד.

יאנה קארטוב היא המורה שלנו במתנ"ס לפילאטיס וחוגי ריקודי בטן לנשים וחוג ריקודי בטן לילדות, ביום המעשים הטובים הרקידה יאנה את כל המוזמנים במסיבת ריקודים שחתמה את האירוע, ההורים והילדים רקדו עם יאנה בשמחה ואהבה.

לא נשכח את חלי אפרת גנות שהתנדבה להעביר הרצאה מרגשת מאוד מלאה בתובנות ועוצמה והכל באהבה גדולה אנרגיה חיובית וצחוק גדול כמו שרק חלי שלנו יודעת. כבוד ראש העיר מר דוד אבן צור ומנכ"ל רשת המתנ"סים מר אפרים בר שלאורך כל השנה תומכים ודוחפים לאירועים קהילתיים, נכחו באירוע וכיבדו אותנו בנוכחותם והשתתפו באירוע. ולא נשכח את כל המשתתפים, אתם שהגעתם והשתתפתם באירוע ברוח ספורטיבית, התאמנתם איתנו, טעמתם איתנו, רקדתם איתנו וצחקתם איתנו. החיוך שלכם שווה הכל. תודה רבה ובשורות טובות לכולכם.

לצפייה בגלריית תמונות מהאירוע, לחצו כאן >>